Pindi Pinered Pindi

Tehniline kirjeldus

MOONI 54 RIDAELAMU EHITUSKIRJELDUS

KONSTRUKTSIOON

Vundament: Monoliitne raudbetoon.

Korterite vahelised ja välisseinad: Täisbetoneeritud kiviplokid.

Korterite siseseinad: Metallkarkassil kipsplaatseinad.

Vahelaed ja katuslaed: Monteeritavad õõnespaneelid.

Fassaad: PIR soojustus ja puitlaudis ning EPS soojustus ja õhekrohv.

Katus: EPS soojustus ja rullkattematerjal.

Aknad: Kolmekordse klaaspaketiga PVC aknad.

KOMMUNIKATSIOONID

Küte: Korterite kõigis ruumides on vesipõrandaküte. Hoonet kütab ja sooja tarbevett toodab maasoojuspumba ning päikesekütte paneelide kombineeritud süsteem.

Vesi ja kanalisatsioon: Tsentraalne vee- ja kanalisatsiooni süsteem.

Elekter: Igas korteris on oma elektrikilp. Paigaldatakse pistikupesad ja lülitid. Pesuruumid varustatakse valgustitega, ülejäänud tubades paigaldatakse kaabeldus.

Nõrkvool: Hoonesse paigaldatakse telefoni- ja andmesidesüsteem, TV võrk. Ehitatakse välja valvesignalisatsiooni valmidus.

Ventilatsioon: Igas korteris on energiasäästlik ja lokaalse soojustagastusagregaadiga sundventilatsioon.

SISEVIIMISTLUS

Põrandakatted: Esikus ja vannitubades on põrandakatteks keraamiline plaat, ülejäänud ruumides naturaalne spoonparkett. Seinte ääres põrandaliistud.

Seinad: Tubade seinad on värvitud heledates toonides, teise korruse vannitoa seinad on osaliselt plaaditud ja osaliselt värvitud.

Laed: Elutoas ja magamistubades on värvitud õõnespaneellaed, vuugid nähtavad ja viimistletud. Ülejäänud ruumides valgeks värvitud kipsplaadist ripplaed.

Välisuks: Puituks ABLOY lukuga.

Siseuksed: Spoonitud siseuksed.

Sisetrepid: Puidust trepid käsipuuga.

Saun: Igasse korterisse on võimalik soovi korral ehitada saun, kuhu on paigaldatud seinte ja lae laudis, lava, keris, valgusti ja klaasuks (lisatasu eest – 2000€).

VÄLIALAD

Piirded: Hoonel on puldiga avatav autovärav ning üks lukustatud jalgvärav. Mooni ja Tedre tänavate poolne aed on puitlippidest, naaberkinnistutega piirnev aed terasvõrgust.

Teed ja platsid: Sissesõidutee, hoonetevahelised parkimiskohad ja sissepääs korteritesse sillutatakse betoonist tänavakividega. Naaberkinnistu äärsed parkimiskohad sillutatakse murukividega. Iga korteri juurde kuulub kaks parkimiskohta.

Haljastus: Hoovialad on haljastatud murukattega, naaberkinnistu ja parkimiskohtade vaheline ala põõsashekiga.

Välisrajatised: Iga korteri juurde kuulub puitlaudisega terrass, puitkonstruktsioonis varjualune ja puitkonstruktsioonis rõdu.

vuti-tehn